Albertsons Nabírá Zaměstnance do Různých Rolí

Pokud máte zájem o dynamickou kariéru v supermarketovém průmyslu, zvažte přihlášení o zaměstnání v Albertsons. 

ADVERTISING

Albertsons, komplexní supermarket založený v roce 1939, spravuje řadu prodejen po celých Spojených státech. 

Nabízejí zákazníkům kvalitní, cenově dostupné potraviny a potřebné zboží. Tento průvodce vás informuje o jejich přihlašovacím procesu.

ADVERTISING

O Albertsons

Albertsons podporuje silnou firemní kulturu; je to jako velká rodina, kde je každý vstřícný a přátelský. Zákazníci pravidelně rádi navštěvují obchod, protože si mohou být jisti, že obdrží prvotřídní služby.

Albertsons pořádá zajímavé akce, jako je Halloweenský lov, který nabízí slevy na vybrané položky. Také provozuje Albertsons farmářský trh a program vzdělávání v zemědělství, který poskytuje znalosti o zemědělství zdarma jednotlivcům ve všech věkových skupinách.

ADVERTISING

Zajišťují to nejlepší pro každého zákazníka

Síť je navržena tak, aby splňovala různé potřeby zákazníků, zajistila nezapomenutelný nákupní zážitek prostřednictvím vynikajícího servisu od svého personálu.

Kromě toho Albertsons aktivně přispívá k environmentální udržitelnosti.

Téměř dvě desetiletí podporují recyklaci materiálů jako plast, papír a karton a poskytují místní dostupné recykláty na svých místech.

Výhody práce v Albertsons

Albertsons nabízí svým zaměstnancům škálu pracovních benefitů, ke kterým mají přístup již od prvního dne. Zaměstnanci si užívají dynamické a zabezpečené pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu a školení přímo při práci.

Benefity zahrnují také zaměstnanecké slevy, konkurenční platy a možnosti kariérního růstu, které mohou vést k vyšším příjmům. Postup v rámci společnosti často přináší dodatečné výhody jako:

 • Plnění zdravotního pojistění
 • Placené volno
 • 401(k) důchodové plány pro kvalifikované zaměstnance

Vyplňte online přihlášku k přihlášení na volná pracovní místa a dozvíte se více o benefitech Albertsons.

Průvodce přihlášením do Albertsons

Pro zajištění pracovní pozice v Albertsons, navštivte webové stránky nebo nejbližší obchod. Hledejte aktuální nabídky práce, odešlete svou žádost a připravte se na pohovor.

Zde je přehledný průvodce, který vám pomůže získat práci v Albertsons:

 1. Navštivte webové stránky nebo obchod: Zkontrolujte webové stránky Albertsons nebo navštivte místní obchod. Návštěva osobně vám umožní přímo komunikovat se zaměstnanci a vedením a potenciálně vám poskytne nějakou výhodu.
 2. Najděte otevřené pozice: Použijte portál kariér Albertsons k nalezení otevřených pozic. Ujistěte se, že vaše kvalifikace odpovídají popisu práce. Upozorňujeme, že mnoho pozic pro začátečníky vyžaduje minimální vzdělání.
 3. Připravte svou žádost: Přizpůsobte své aplikace, jako je životopis a motivační dopis, aby odpovídaly pozici, na kterou se hlásíte. Dále zkumajte běžné otázky na pohovor v Albertsons, abyste se lépe připravili na proces pohovoru.

Jak dokončit žádost o práci v Albertsons

Začněte zadáním svých údajů pro vytvoření profilu. Jakmile to uděláte, můžete přezkoumat svou žádost před odesláním. Zaměřte se na tyto oblasti:

Osobní údaje

 • Kontaktní údaje: Zahrňte vaše jméno, email, telefonní číslo a adresu.
 • Obecné otázky:
  • Způsobilost k práci ve Spojených státech?
  • Požadovaný plat?
  • Jste mladší 18 let?
 • Dostupnost:
  • Termín zahájení?
  • Týdenní hodiny?
  • Obecná dostupnost?

Vzdělání

 • Profil: Střední škola nebo GED? Název školy nebo univerzity? Nejvyšší dosažený stupeň?
 • Úspěchy: Zmiňte jakékoli certifikáty nebo akademická ocenění, jako je odborná příprava nebo profesní licence.

Pracovní zkušenosti

 • Uveďte informace o až čtyřech předchozích zaměstnavatelích nebo posledních deseti letech práce, podle toho, které je kratší. Zahrňte jakoukoli vojenskou službu, dobrovolnickou práci a práci na částečný úvazek.

Udělení souhlasu a ověření

 • Abyste mohli pokračovat, musíte elektronicky podepsat žádost. Ujistěte se, že si tuto část důkladně přečtete, než souhlasíte.

Závěrečné přezkoumání a odeslání

 • Prosím, zkontrolujte všechny údaje, které jste zadali. Pokud jsou všechny údaje správné, odešlete žádost. Můžete si také stáhnout kopii ve formátu PDF pro vaše dokumentace.

Zajistěte, aby byla každá část přesná před dokončením odeslání.

Vytvoření vašeho kandidátského profilu

Formuláře k vyplnění pro žádost v Albertsons:

 1. Kontaktní informace: Přidejte své jméno, adresu a telefonní číslo.
 2. Informace o rovných příležitostech při zaměstnání: Není povinné. Ptají se na rasu/etnický původ a pohlaví.
 3. Prohlášení o ochraně údajů: Umožněte společnosti spravovat vaše údaje, aby mohla pokračovat.
 4. Předběžné otázky: Základní otázky o vašem vzdělání a pracovní zkušenosti.

Po dokončení očekávejte možné telefonní pohovory, pohovory s manažerem, ověření referencí a hodnocení zaměstnání.

Albertsons Kariéra

Společnost nabízí různé kariéry v oblasti obchodu, marketingu, lidských zdrojů, financí, IT a farmacie. Velký důraz klade na rozmanitost a dodržuje politiku rovných pracovních příležitostí.

Prodavač potravin

Jako prodavač potravin obsluhujete pokladnu, balíte nákupy a poskytujete přátelskou podporu zákazníkům.

Doplňujete zásoby na regály, zajistíte trvalou dostupnost produktů. Role vyžaduje pozornost k detailům a vynikající dovednosti v oblasti obsluhy zákazníků. Průměrný plat prodavačů potravin v Albertsons je kolem 11 až 15 dolarů za hodinu.

Bagr

Bagři pracují u pokladen a zajišťují rychlé a efektivní zavazování prodaného zboží. Bagři maximalizují prostor v tašce a pomáhají zabránit dlouhým frontám. Rychlost a organizovanost jsou klíčové pro tuto roli. Obvykle vydělávají přibližně 10 až 13 dolarů za hodinu.

Operátor počítače

Operátor počítače spravuje data, tiskne potřebné dokumenty a zadává příkazy pro plynulý chod strojů. 

Důraz na detail a technické dovednosti jsou nezbytné. Průměrná mzda operátora počítače v Albertsonovi se pohybuje mezi 18 až 22 dolary za hodinu.

Údržba vozidel

Zaměstnanci pracující v oblasti údržby vozidel udržují vozidla společnosti v perfektním stavu. Identifikují a opravují problémy, zajistí, že jsou všechny vozidla bezpečná a plně funkční každý den.

Tato role vyžaduje mechanické dovednosti a pozornost k detailům. Plat zaměstnanců v údržbě vozidel se pohybuje od 16 do 21 dolarů za hodinu.

Vyberač objednávek

Vyberači objednávek pracují ve skladu, přijímají a vybírají objednávky z inventáře.

Vyberači objednávek balí objednávky opatrně, aby se ujistili, že dorazí v dobrém stavu. Důležitá je fyzická odolnost a přesnost. Vydělávají přibližně 15 až 19 dolarů za hodinu.

Kontrolor kvality

Kontroloři kvality se ujistí, že výrobky splňují standardy společnosti. Monitorují selhání a dohlížejí na denní provoz, aby udrželi kvalitu výroby.

Pozornost k detailu a závazek kvalitě jsou klíčové. Průměrná mzda pro tuto roli se pohybuje kolem $17 až $22 za hodinu.

Specialista na lidské zdroje

Specialisté na lidské zdroje rekrutují a prověřují uchazeče o práci. Komunikují s zaměstnavateli, aby porozuměli jejich potřebám, a účastní se veletrhů práce, aby našli vhodné kandidáty. 

Také zasvěcují nové zaměstnance do práce. Tento role obvykle platí mezi $45,000 a $60,000 ročně.

Závěrečné úvahy

Albertsons nabízí širokou škálu kariérních příležitostí a podporuje rozmanitou pracovní sílu. 

Jde o vynikající pracoviště s výhodami a závazkem kvalitního servisu. Aplikujte dnes a začněte svou cestu s Albertsons.